Huawei LUNA2000 Industriële Batterij

Batterijopslag voor jouw bedrijf.
Schaalbaar, flexibel en slim.

De Huawei LUNA2000 industriële batterij biedt een uitstekende balans tussen kosten en prestaties, waardoor het een kosteneffectieve keuze is voor grootschalige energieopslag. De hoogwaardige materialen en geavanceerde technologieën zorgen voor een lange levensduur en betrouwbare werking.
Huawei industrie batterij

De Luna 2000 industriële batterij van Huawei. Dat is pure kracht.


Check

Opslagcapaciteit

Het systeem biedt een nominale capaciteit van 193,5 kWh, met configuraties variërend van 96,8 kWh tot 193,5 kWh, afhankelijk van het aantal batterijmodules.
Check

Modulair Ontwerp

De batterij is opgebouwd uit 12 modules (12S1P-configuratie), waardoor de capaciteit flexibel kan worden aangepast aan specifieke energiebehoeften.
Check

Laad- en Ontlaadvermogen

Het systeem ondersteunt een maximaal laad- en ontlaadvermogen van 100 kW, wat snelle energieoverdracht mogelijk maakt.
Check

Afmetingen en Gewicht

De kast heeft afmetingen van 1810 mm (B) x 2135 mm (H) x 1200 mm (D) en weegt, inclusief batterijmodules, maximaal 2950 kg.
Check

Temperatuur

Ontworpen om te functioneren binnen een temperatuurbereik van –30°C tot +55°C, geschikt voor diverse omgevingsomstandigheden.
Check

Beschermingsgraad

Met een IP55-classificatie is het systeem beschermd tegen stof en water, wat de duurzaamheid in uitdagende omgevingen verhoogt.
Check

Temperatuurregeling

Uitgerust met een industriële airconditioner voor efficiënte temperatuurbeheersing, wat de prestaties en levensduur van de batterij optimaliseert.
Cross single green light

Bezorg ons je gegevens, we contacteren je zo snel mogelijk voor een plaatsbezoek wanneer het jou past.

4,9

Nog niet overtuigd?
Ontdek de ervaringen van enkele klanten!

  • Vandaag installatie van 10 panelen en batterij uitgevoerd door Green House Solutions.Zowel buiten als binnen installatie overtreft verwachting en is estethetis optimaal … Meer lezen geinstalleerd en zeer proper afgewerkt met een naadloze installatie van de panelen buiten. Zelfs mijn vrouw is blij en die zag het eerst helemaal niet zitten.Uitleg gekregen na de installatie en nu nog de app instellen en ik kan mijn opbrengst opvolgen.Een tevreden klant. Bedankt Michael en Ilyano
    Zoef2800 ★★★★★ een maand geleden
  • Deze week werden bij ons 12 zonnepanelen, batterij en omvormer geplaatst. Het is de eerste keer dat er hier vakmannen over de vloer kwamen die zo uitstekend netjes … Meer lezen te werk gingen en een onberispelijk resultaat neerzetten! Zowel de monteur buiten als de elektricien. Dit bovenop hun eigen fierheid op hun eigen werk en ook op de firma die ze vertegenwoordigen.Zij zijn een levend publiciteitsbord.Ook het allereerste contact met de verkoper en nadien de communicatie met de interne medewerkers verliep vlekkeloos.We kwamen bij Greeinnhouse terecht via een vorige tevreden klant en hebben intussen al de referenties doorgegeven aan volgende potentiële klanten.Doe zo voort en hopelijk komen jullie in aanmerking voor " bedrijf van het jaar" of dergelijke!
    Johan Baumans ★★★★★ een maand geleden
  • Enkele dagen geleden werd mijn installatie van zonnepanelen geplaatst door Iljano. Ik kreeg een duidelijke en heldere uitleg over wat er ging gebeuren. Alles werd … Meer lezen vlot geplaatst ondanks de moeilijke weersomstandigheden.Tevens heel proper werk, zowel buiten als binnen ! Chapeau voor Greenhouse, chapeau voor Iljano!
    Bart Baeyens ★★★★★ 3 weken geleden
  • Wij kwamen bij Green House Solutions terecht op aanraden van vrienden die heel tevreden waren over hun installatie.Al van bij het opmaken van de offerte hadden ook … Meer lezen wij een goed gevoel. Er werd gevraagd naar onze behoeften en mogelijkheden en nog terwijl Yannick, de verkoper van GHS, bij ons was hadden wij onze offerte al in onze mailbox. Heel professioneel.De plaatsing was bij ons niet evident omdat onze berging waar de omvormer diende te komen zich in het midden van ons appartement bevindt. Via een schacht op het dak en het verlaagd plafond in de badkamer werd de nodige bekabeling binnen gebracht tot in de berging.GHS werkt niet met onderaannemers, en dat merk je. Zowel de elektricien als de plaatsers van de panelen hebben zéér proper werk geleverd.De panelen die van Belgische makelij zijn (35 Jaar productgarantie, 35 Jaar servicegarantie 35 Jaar performancegarantie 86% na 35 jaar) liggen er nu 14 dagen en hebben ondanks het slechte weer toch al mooi opgebracht.Wij zouden onmiddellijk terug voor Green House Solutions kiezen, ook al waren zij niet de goedkoopste. Het materiaal en het geleverde werk verantwoorden ruimschoots de meerkost ten op zichte van de andere firma’s waar wij offertes hebben opgevraagd. Een echte aanrader dus!Frank en Nancy
    Frank Dams ★★★★★ een jaar geleden
  • Alle installaties (zonnepanelen, thuisbatterij en nu ook airco's) zijn geplaatst door Green House Solutions en elke keer tot in de puntjes afgewerkt. Ook bij … Meer lezen vragen over planning, info over de batterij... vriendelijk geholpen door Jana. Week geleden airco's geïnstalleerd door Michael en Mats, vriendelijk, mooi afgewerkt en zeer goede uitleg gekregen. Alleen maar positieve ervaringen over dit bedrijf. Bedankt!
    Matthijs Dekeyser ★★★★★ een maand geleden
  • Wij zijn heel tevreden over de volledige service van Green House Solutions. Vanaf het thuisbezoek van Ewout met een zeer duidelijke uitleg, gevolgd door de offerte … Meer lezen , de inplanning en de uiteindelijke installatie door zeer goed team waaronder ook de electrieker die ook behulpzaam en geduldig alles kon uitleggen aan mijn echtgenoot. En niet te vergeten het aangename telefonisch contact met Jana. Wij raden dit bedrijf zeker aan.Guy en Patricia
    Patricia De Marie ★★★★★ 2 maanden geleden

Schrijf nu een review en help ons bedrijf groeien.